Beschikbare accommodaties (Recreatiecentrum De Vogel)
...

1/15





Ruime camping met diverse recreatiemogelijkheden aan een zwemmeer.
Streichelzoo met onder andere alpaca's. In het overdekte zwembad onder andere een 70 meter lange waterglijbaan en een waterspraypark.
...
Gekarteld grasland met bomen, heggen en struiken, opgedeeld in twee verschillend grote gebieden door een waterarm. Aan de overkant van het meer, verbonden door een brug, nog een ander deel van de camping. Daar nauwelijks beplanting en geluid van de weg ondanks geluidswal hoorbaar. Grotendeels vaste kampeerders.
Voornamelijk begroeid natuurstrand en twee zandstrandgebieden van ongeveer 50 m lang en 10 tot 20 m breed.
Apart parkeren van auto's geldt alleen voor een deel van de camping.
Vogelweg 4
4585 PL Hengstdijk
Nordholland - Südholland - Seeland
Nederland
Breedtegraad 51° 20' 30" N (51.34182)
Lengtegraad 3° 59' 27" E (3.991)
Sla af van de N61 bij km 37,1 naar Hengstdijk. Aangegeven.
Algemene toestand van de camping
8.9Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
9.3staanplaats of accommodatie
9.1Prijs-kwaliteitverhouding
8.9Vriendelijkheid van het personeel
9.3Goed7
Thorsten F
Staanplaats
Gezin
augustus 2025
🤝 Zwembad Standplaats/Huuraccommodatie: Alles
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Aangenaam6
Rafael D
Staanplaats
Gezin
juli 2025
👍 Leuk veldje, goede horeca, goede animatie. Standplaats/Huuraccommodatie: Fijn veldje, schelpen zorgen voor schonere ondergrond en betere afwatering. Ook lekker dicht bij de speeltuin, paarden en kinderboerderij. 👎 Sanitair zeer karig. Te weinig douches en wc hokjes bij de gelden. Geen privacy
Erg goed8
Annemarie D
Staanplaats
Paar
juli 2025
👍 Nette camping Standplaats/Huuraccommodatie: Onze plaats was prima, niet groot. Er zijn wel hele ruime plekken op re camping 👎 Wij stonden maar 3 nachten op de camping, heb niet echt een mening voor verbetering
Erg goed8
martine H
Staanplaats
Paar
november 2024
👍 ook onze viervoeters zijn welkom in het restaurant , leuk Standplaats/Huuraccommodatie: nette plaats met zicht op het water , top !
Fantastisch9
Norbert K
Staanplaats
Paar
september 2024
👎 Een grote familiekampeerplaats. Zeer mooi overdekt zwembad en mooi gastronomisch vijver. In het weekend buiten het seizoen ook vrij druk. Veel gezinnen met kinderen. Doordeweeks vrij rustig. Alle sanitaire voorzieningen zeer schoon, wanneer de gasten zich niet anders gedragen. Absoluut vriendelijk
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Jolynn V
Staanplaats
Gezin
augustus 2024
👍 Alles zeer netjes. Ruime plaatsen, leuke animatie voor de kids. Dit is een zeer mooie en grote camping waar je niet overvallen bent van de drukte maar toch veel mensen ziet. Een echte aanrader zeker met kinderen. Standplaats/Huuraccommodatie: Mooie ruime staanplaats.
Fantastisch10
Lugy V
Staanplaats
Gezin
augustus 2024
👍 Het was een Top weeks en komen volgend jaar zeker terug. Standplaats/Huuraccommodatie: Het was een zeer mooie plaats en wij waren met de camper. 👎 Wij waren van alles heel te vreden. Standplaats/Huuraccommodatie: Ik zou niet weten wat er niet leuk was.
Fantastisch10
Kati Z
Staanplaats
Gezin
juli 2024
🤝 Geweldig percelen vlakke staanplaats met gras, goede Wifi, leuke buren en goede sfeer, betrokken medewerkers, vrijetijdsaanbiedingen zoals binnenzwembad en kinderboerderij, reservering en betaling uitsluitend online en eenvoudige afhandeling, eigen app. Staanplaats/huisvesting: Geweldig percelen v
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Sanitair
4.5
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
4.0
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
5.0
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
5.0
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
4.5
Boodschappen
Eetgelegenheid
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Stel | vanaf 51,00 EUR |
Gezin | vanaf 57,00 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Stel | vanaf 30,00 EUR |
Gezin | vanaf 36,00 EUR |
Extra's | |
Hond | vanaf 5,00 EUR |
Stroom | Inclusief |
Douche | Niet inbegrepen |
Wifi | Inclusief |
Toeristenbelasting | Niet inbegrepen |
Afvalstoffenheffing | Niet inbegrepen |
Vooruitbetaling verplicht
Beleef de natuur tijdens je vakantie op Recreatiecentrum De Vogel. Deze kindvriendelijke camping ligt in Hengstdijk, een klein dorp in Oost-Zeeuws-Vlaanderen.
Recreatiecentrum De Vogel bij Hengstdijk ligt direct aan binnenmeer de Grote Vogel. Met je tent, caravan of kleine camper sta je direct aan het water of je kiest voor een kampeerplek op een van de groene velden die verder van het water af liggen. Een aantal plaatsen zijn verhard met schelpen of voorzien van grastegels. Op de kampeervelden zijn honden welkom. Bij de huuraccommodaties is dat niet altijd het geval. Huur een stacaravan met terras aan het water, een chalet met eigen tuin of een gezellig tiny house.
De camping biedt jong en oud waterplezier. Geniet van het natuurlijke zwemwater van het meer en het bijbehorende zandstrand. Ga met de kinderen van de glijbaan in het waterspraypark of kom tot rust in het Turkse stoombad en het binnenzwembad.
Wandel en fiets door het duingebied rond Recreatiecentrum de Vogel en geniet van de natuur bij het Verdronken Land van Saeftinghe. Kinderen ontdekken interactief Berkenhof Tropical Zoo en je fietst naar de Stadsmolen in Hulst. Bezoek het Museum Land van Axel of bekijk de schepen die door het Portaal van Vlaanderen varen.
Ligt Recreatiecentrum De Vogel aan het meer?
Ja, Recreatiecentrum De Vogel ligt direct aan het strand (meer)
Zijn honden toegestaan op Recreatiecentrum De Vogel?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Heeft Recreatiecentrum De Vogel een zwembad?
Ja, Recreatiecentrum De Vogel heeft een zwembad. Details over het zwembad en andere voorzieningen vind je op deze pagina.
Hoeveel kost een verblijf op Recreatiecentrum De Vogel?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Recreatiecentrum De Vogel?
Heeft Recreatiecentrum De Vogel sanitair voor minder validen?
Is er internet op Recreatiecentrum De Vogel?
Wanneer is Recreatiecentrum De Vogel open?
Hoeveel staanplaatsen heeft Recreatiecentrum De Vogel?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Recreatiecentrum De Vogel?
Heeft Recreatiecentrum De Vogel een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Recreatiecentrum De Vogel?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Recreatiecentrum De Vogel?
Is er een complete camperservicestation op Recreatiecentrum De Vogel?