Bezig met laden van de accommodaties
Camping Sunêlia Aluna Vacances
FrankrijkAuvergne-Rhône-AlpesArdècheRuoms
Openingsperiode: van 7 april t/m 25 september
Zwembad
Speeltuin
Wifi
Gezinscamping
Hond toegestaan
Restaurant
Dit licht hellende, deels terrasvormige terrein op een heuvel is begroeid met middelhoge en hoge loof- en naaldbomen. Er is een weids uitzicht, maar niet vanaf de kampeerplaatsen. Het openlucht aquapark bestaat uit diverse bassins met kanalen en bruggen. Het kleuterbad heeft verschillende spuitfiguren. Het zwembad met schuifkap heeft diverse whirlpools, stroomversnellingen en een kleuterbad. Er is ook een beautycentrum. Vanaf de camping is de beroemde Pont d’Arc te bezoeken.
Sunêlia Aluna Vacances ligt op een heuvel in een natuurlijke omgeving van de Ardèche. Het campingterrein is licht hellend, met loof- en naaldbomen en weids uitzicht. Sleutelwoord is: zwemparadijs, vanwege vele glijbanen, watervallen, rivieren en bubbelbaden. Samen met het peuterbad, ontspanningszone en solarium vormt het geheel een echt zwemwalhalla.Vermaak voor alle leeftijden
De oppervlakte van de kampeerplaatsen (op zand, kiezels of rots) varieert van 100 tot 120 m². Huisdieren zijn hier toegestaan. De huurfaciliteiten zijn onderverdeeld in accommodaties met 2 kamers (voor 4 tot 6 personen) en 3 kamers (voor 6 tot 8 personen). Er is tevens een stacaravan toegankelijk voor gehandicapten.Vermaak op de camping is er voor alle (kinder)leeftijden. Bijvoorbeeld in de mini-, junior- of jeugdclub. Maar ook de sportactiviteiten zoals fitness, aquagym en dansen zijn geliefd.
Nabij Pont d’ArcDe camping is enkele rijminuten verwijderd van de beroemde Pont d’Arc. Deze 54 meter hoge natuurlijke boog is uitgesleten door de rivier Ardèche. Het is de eerste ‘halte’ van de kloof Gorges de l’Ardèche. In dit rijke, gevarieerde erfgoed is het fantastisch om te kanoën, te klimmen of andere buitenactiviteiten te beoefenen.
Dorpjes rond de campingHet plaatsje waar de camping ligt, heet Ruoms. Deze oude, autovrije stad met stadsmuren is gesticht in de 10e eeuw en het heeft een grote wijncoöperatie: de Vigneron Ardéchois. Ook bezienswaardig is het voormalig holbewonerdorp Labeaume, dat nu een kunstenaarsdorpje is. Het ligt aan een riviertje waarin je kunt zwemmen. Een van de beroemdste en meest schilderachtige aangezichten van de regio is het oude dorpje Vogüe. Het is gebouwd in de vorm van een amfitheater op een strand van de Ardèche.
Maar er is meer te zien en te doen in de omgeving, zoals de Chauvet- en Caucalièregrot, het Aluna-festival, het Fête de Vigneron Ardéchois (wijnboerenfeest) in augustus en het Internationaal jeu-de-boulestoernooi in september.