Beschikbare accommodaties (Camping-Park Steiner)
...
1/11
De licht glooiende, terrasvormige camping ligt vlak bij Bolzano in het Etschdal. Het terrein wordt omgeven door bergen en ligt tussen de wijngaarden. Verschillende soorten bomen zorgen voor schaduw op de staanplaatsen. Deze staanplaatsen hebben een verharde ondergrond van grind. Op de camping vind je een buitenzwembad en binnen een kleuterbad en een groter zwembad. Een geluidswal vermindert het verkeersgeluid op de camping. Op aanvraag worden begeleide wandel- en fietstochten aangeboden.
Familiale camping niet ver van Bolzano, waar ongeveer 200 iepen in rijen zijn geplant wat een heel speciale sfeer creëert.
Enkele bijzondere houten huuraccommodaties ('Archi Cabins'). Automaat voor cassette legen. Ligging aan fietsroutenetwerk. Self-Check-In.
...
Terrasvormig terrein met lichte helling onder loofbomen, deels ook met wijnranken. Standplaatsen verhard met grind. Gelegen in de plaats, bij het gelijknamige hotel.
Kennedystraße 32
39055 Leifers
Trentino-Südtirol
Italië
Breedtegraad 46° 25' 47" N (46.429966)
Lengtegraad 11° 20' 37" E (11.343634)
Ga verder richting Trento. Gelegen aan de noordelijke rand van Leifers, aangegeven.
Algemene toestand van de camping
10Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
10staanplaats of accommodatie
10Prijs-kwaliteitverhouding
7.5Winkelvoorzieningen op de camping
10Catering
10Vriendelijkheid van het personeel
10Wifi / internet kwaliteit
8.8Bereik mobiel netwerk
8.8Rust-score
7.5Fantastisch10
Bertram
Camper
Paar
juni 2024
Zeer verzorgd, mooie accommodatie. Veel groen… omringd door wijngaarden. Zeer vriendelijk en absoluut professioneel personeel. Mooie campingwinkel. Goed gesorteerd met veel regionale producten! Kindvriendelijk… rustig, ontspannen! Dichtbijvoorzieningen om de hoek (supermarkt, enz.), bushalte voor
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
Roland
Caravan
Paar
april 2024
Leuke, overzichtelijke camping. Vriendelijk personeel, schoon sanitair, het enige wat hier ontbreekt zijn papieren handdoekjes. De camping ligt op een geweldige locatie, met de Bolzano Card kom je overal gratis. De camping is een aanrader voor een langer verblijf en voor reizigers op doorreis.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Alex
september 2023
Wij (2 volwassenen, 2 kinderen (4&1 jaar)) verbleven twee weken op de camping met onze caravan. De boeking inclusief aanvraag, offerte en aanbetaling verliep vlot. De check-in was net zo vriendelijk, snel en professioneel. Ondertussen gaf de senior manager onze oudste dochter een kleine chocoladeree
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Oliver
september 2022
Erg leuke kleine camping waar je onder een prieel van wijnranken staat .... Er is ook een Bolzano-kaart waarmee je gratis gebruik kunt maken van het openbaar vervoer, perfect voor een korte wandelvakantie
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Chroko
september 2023
De camping wordt door een familie gerund. Niet zo anoniem als veel grote campings. We hadden een prima staanplaats. De faciliteiten (buiten- en binnenzwembad, prima sanitairgebouw, goed restaurant) zijn super. Met de Zuid-Tirol Card heb je veel voordelen en kun je gratis gebruik maken van het openba
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Melanie Kohlhöfer
juni 2023
We zijn er al twee keer geweest en het familiebeheer van de camping heeft ons elke keer weer op ons gemak gesteld. De mooie beplanting op het terrein nodigt uit tot vertoeven. Het zwembad kan zowel bij mooi weer als bij slecht weer gebruikt worden, want er is een alternatief dankzij het kleine overd
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Kerstin und Frank
april 2023
We voelden ons gewoon thuis op Camping Steiner. De camping wordt door een familie gerund. Niet zo anoniem als veel grote campings. Met zijn faciliteiten (buiten- en binnenzwembad, uitstekend sanitairgebouw, goed restaurant) hoeft hij zich niet te verstoppen. Met de Zuid-Tirol Card heb je veel voorde
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Ralf
augustus 2022
Een echte aanrader zeer mooi verwarmd zwembad met ligbedden. Lekker eten in het restaurant. Geschikt voor gezinnen met kinderen maar ook voor koppels. Wij zijn hier al vaak geweest, het is altijd een aanrader. Familie Merk
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Sanitair
3.5
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.0
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
1.0
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
4.0
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
4.0
Boodschappen
Eetgelegenheid
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Stel | vanaf 55,00 EUR |
Gezin | vanaf 72,00 EUR |
Extra's | |
Hond | Niet inbegrepen |
Stroom | Niet inbegrepen |
Douche | Inclusief |
Wifi | Inclusief |
Toeristenbelasting | Niet inbegrepen |
Afvalstoffenheffing | Inclusief |
De Alpen vormen de natuurlijke noordgrens van Italië met Slovenië, Oostenrijk, Zwitserland en Frankrijk. Leifers/Laives ligt in het bergachtige gebied van Zuid-Tirol. Met camping-Park Steiner op 10 km ten zuiden van Bolzano. Camping-Park Steiner is terrasvormig aangelegd tegen een zacht glooiende helling in het Etschdal met rondom bergen en wijngaarden. Op de camping zelf groeien wijnranken en staan appelbomen en iepen die voor schaduw op de staanplaatsen zorgen. De ondergrond is grind. Een geluidswal vermindert het verkeersgeluid op de camping. Voor de verhuur staan houten bungalows van verschillend formaat ter beschikking. Op Camping-Park Steiner zijn twee toiletgebouwen, een campingwinkel en een pizzeria met een minirestaurant. Daar serveren ze niet alleen pizza’s maar ook speck op een snijplankje, kaas uit Zuid-Tirol of de Tiroolse variant van de Oostenrijkse apfelstrudel. Het aangrenzende hotel met dezelfde naam heeft een à-la-carterestaurant. In de receptie is een bibliotheek. Het campingzwembad bestaat uit een deel met verwarmd water dat met een doorzichtige koepel wordt overdekt en een bad met een aangrenzende zonneweide. Van juli tot half augustus zijn honden niet toegestaan. Fietsers en wandelaars genieten in het voorjaar van de bloeiende appelbomen in de omgeving. Bij de receptie ligt een boek met informatie over de routes. Vanaf mei kan je mountainbiken, trektochten en klimtochten maken. Verken de oude binnenstad van Bozen/Bolzano (7 km). Deze hoofdstad van de provincie Bozen-Zuid-Tirol herbergt veel boetiekjes, markten en delicatessenwinkels. Kasteel Firmiano ten zuidwesten van Bolzano/Bozen troont hoog boven het rivierdal. Nu is het een museum.
Je waant je in Zuid-Europa wanneer je door Meran, of op zijn Italiaans Merano, wandelt. Deze stad op een half uur rijden van camping Park Steiner staat sinds de negentiende eeuw bekend als kuuroord. In het historische centrum van Meran bevinden zich nog prachtige jugendstil-gebouwen en in het hoger gelegen stadspark heb je een schitterend uitzicht over de omgeving. Bij slot Trauttmansdorff ligt een indrukwekkende botanische tuin.
Zijn honden toegestaan op Camping-Park Steiner?
Nee, honden zijn niet toegestaan op de camping.
Heeft Camping-Park Steiner een zwembad?
Ja, Camping-Park Steiner heeft een zwembad. Details over het zwembad en andere voorzieningen vind je op deze pagina.
Hoeveel kost een verblijf op Camping-Park Steiner?
De prijzen voor Camping-Park Steiner kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping-Park Steiner?
Heeft Camping-Park Steiner sanitair voor minder validen?
Is er internet op Camping-Park Steiner?
Wanneer is Camping-Park Steiner open?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping-Park Steiner?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping-Park Steiner?
Heeft Camping-Park Steiner een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping-Park Steiner?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping-Park Steiner?
Is er een complete camperservicestation op Camping-Park Steiner?