Beschikbare accommodaties (Amadria Park Camping Šibenik)
...





Op deze aan zee gelegen camping in de buurt van Sibenic sta je in de schaduw van naald- en olijfbomen. De ruime en goed onderhouden staanplaatsen bieden genoeg privacy en zijn afgebakend met bloeiende oleanders. Er is een eenvoudig zwembad met rondom ligstoelen en een kleuterbad. Langs het kiezel- en rotsstrand wandel je via de camping boulevard zo naar de strandbar en het restaurant. Het terrein maakt deel uit van een hotelcomplex met betaalde zwembaden, wellness- en sportfaciliteiten.
Moderne camping op een schiereiland. Verbonden met 5 hotels met een uitgebreid aanbod aan vrijetijdsbestedingen.
Zwembad met zeewater op de camping. Aquapark. Op ongeveer 1 km afstand een uitgebreid hotelcomplex waarvan de sport- en wellnessfaciliteiten gebruikt kunnen worden. Hele dag boottochten naar de watervallen van Nationaal Park Krka.

...
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Vlak terrein met olijfbomen en pijnbomen, de staanplaatsen zijn afgebakend door talrijke hagen.
Via de boulevard naar het ca. 600 m lange en tot 30 m brede, fijnkiezelige strand. Aan het einde een kleiner gebied met zand. Opblaasbaar speellandschap in zee.
De reserveringskosten voor specifieke staanplaatsen in zone A zijn hoger dan de reguliere reserveringskosten.
Hotelsko naselje Solaris bb
22000 Šibenik
Šibenik-Knin
Kroatië
Breedtegraad 43° 41' 57" N (43.699268)
Lengtegraad 15° 52' 45" E (15.879416)
Ten zuiden van de plaats, bewegwijzerde afslag vanaf de weg 8/E65 (Zadar - Split). Nog ongeveer 2,5 km verder richting zee.
Algemene toestand van de camping
7.5Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
6.9staanplaats of accommodatie
8.1Prijs-kwaliteitverhouding
6.9Winkelvoorzieningen op de camping
8.1Catering
6.9Vriendelijkheid van het personeel
6.9Wifi / internet kwaliteit
8.8Bereik mobiel netwerk
8.1Rust-score
7.54
D.M
Caravan
Gezin
augustus 2025
Binnen enkele autominuten zijn het stadscentrum van Sibenik, diverse supermarkten en een winkelcentrum te bereiken. De camping is landschappelijk mooi aangelegd en biedt in principe enorme potentie voor een geweldige kampeervakantie. Helaas moesten we constateren dat, in tegenstelling tot de website en diverse uitspraken van influencers/Youtubers, de camping volkomen ongeschikt is voor een gezinsvakantie. Alle activiteiten kosten extra, er was tijdens onze hele 3 weken geen kinderanimatie ondanks de aankondiging. Het zwembad is verouderd en heeft helaas ook niets bijzonders te bieden. Veel vermeende "attracties" zijn gevestigd in de nabijgelegen hotelcomplexen en zijn voor de kampeerders niet de moeite waard. Het transport daarheen kost voor een gezin van vier 24€, een curryworst met frietjes en drankje 18€, het gebruik van de wasmachine 9€.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
4
Flo
Caravan
Paar
juni 2025
De camping is momenteel in verbouwing, waardoor het van maandag tot zaterdag aanzienlijk lawaai maakt. Een deel van de camping is verwijderd (ongeveer 50 plaatsen) en op die plek worden nieuwe glamping-containers gebouwd. De tand des tijds knaagt aan alles wat je ziet… de wassen zijn buiten gebruik en sterk vervuild. De sanitaire ruimtes zijn weliswaar schoon, maar verouderd. De receptie is chronisch onderbezet en het personeel is door de bouw wat overweldigd.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Manfred
Camper
Paar
juli 2024
we hadden daar een prachtige vakantie, alles was zeer schoon. We hebben al weer gereserveerd voor 2025
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Hermann
Camper
Paar
april 2024
We waren erg onder de indruk van de camping. We hebben in 45 jaar kamperen nog nooit een champagnereceptie gehad bij de registratie! De camping is erg goed georganiseerd, netjes en schoon. Verdient alle awardsterren!
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Monika
oktober 2023
De camping ligt ongeveer 6 km buiten Sibenik, dat heel gemakkelijk te bereiken is met de bus. (Vertrekt elk uur op werkdagen) Het sanitair is relatief nieuw en wordt voortdurend schoongemaakt. Het eten in het restaurant is een aanrader. De supermarkt is ook prima. De zee is kristalhelder, maar zwemschoenen zijn aan te raden. Al met al hebben we hier een erg leuke tijd gehad.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Charly
september 2023
We verbleven hier een paar dagen eind 23 september en hebben erg genoten van ons verblijf. Korte afstanden naar de zeer heldere zee en sanitair (redelijk nieuw en schoon). Goed aanbod en kwaliteit in het restaurant, de supermarkt ter plaatse was helaas al behoorlijk leeg en werd niet meer aangevuld. Al met al een prima plek met een prettige sfeer. Helaas een beetje uit de route, maar als je niet veel wilt doen, kun je hier een heel goede vakantie hebben. Fietsen naar Sibenik is een beetje een avontuur. Het was op en neer, en het grootste deel was langs de weg (ik werd zelfs aangereden door een auto die voorrang nam). Goed uitgangspunt vanaf de CP naar Krka Nationaal Park, ongeveer 30 minuten met de auto naar de aanlegsteiger van de boot in Skradin, zeker een aanrader.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Johannes
augustus 2023
8 dagen in sept 23 daar doorgebracht. De camping zelf is mooi. Locatie is geweldig voor het verkennen van Sibenik en ook Trogir (met bus/auto). Een tip voor een excursie is de kustweg langs de zeestraat naar Sibenik. Voldoende grote percelen onder bomen (deels wel in het midden en beperking van ruimte) langs het strand. Strandgedeelte heel mooi met fijn grind en deels bomen/bushes als natuurlijke schaduwplekken. Sanitair is voldoende aanwezig, wordt regelmatig schoongemaakt, maar helaas hebben we verschillende gebreken aan de douches en toiletten vastgesteld (bijv. douchekoppen, deursloten, föhn defect), die helaas niet snel zijn verholpen. We hebben bij de camping wat animatie en sportactiviteiten gemist (sportfaciliteit voor het hele park ongeveer 1 km verderop aan de straat). Het Amadria Park (camping, stacaravans + enkele hotels) strekt zich over 2-3 kilometer langs de kust uit met verschillende mooi aangelegde strandgedeelten, bars en restaurants ten zuiden van de camping. Helaas kwam het er tijdens onze reisperiode zeer troosteloos en verlaten over, wat grotendeels te maken kan hebben met de exorbitante prijzen, wat eigenlijk erg jammer is. Bij de camping is ook, vooral in het hoogseizoen, de prijs voor de geboden dienst iets verhoogd. Een reservering was voor ons overbodig, omdat je de plek van tevoren niet kon kiezen. We hebben ter plekke dan een mooiere gekozen dan de aanvankelijk toegewezen plek. Het personeel bij de receptie stond altijd met raad en daad klaar (deels zelfs Duits). Desondanks hebben we ons heel prettig gevoeld, omdat onze plek heel mooi en rustig gelegen was met gedeeltelijk uitzicht op zee.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Aangenaam6
Mel
juli 2023
We waren de laatste 10 dagen op de camping. Ik zal alles positief en negatief opsommen, zodat iedereen zelf een beeld kan vormen. POSITIEF: + super locatie aan zee met een mooie strandtoegang + bijna alle plaatsen zijn beschut + geen rode aarde, zoals in sommige andere delen van Kroatië, maar grind/steentjes + honden zijn overal toegestaan + de camping zelf is niet te groot + het Amadria Park ligt aan de boulevard tussen de camping en de hotels en biedt verschillende eet-, winkel- en activiteitenmogelijkheden. + niet luidruchtig (nachtrust van 24-6 uur) NEGATIEF: - bovengemiddeld duur. Maakt niet uit of het restaurant, supermarkt of in de bars/café's is, andere activiteiten - keus in de supermarkt is beperkt. - niet alle sanitaire gebouwen zijn open, dus te weinig beschikbaar voor de camping - de netheid en de tekortkomingen in de sanitaire gebouwen laten te wensen over (bijv. water is ofwel gloeiend heet/koud, zeep werd slechts elke 4/5 dagen bijgevuld/gecontroleerd, het personeel zou de functionaliteit van de sanitaire voorzieningen tussendoor altijd weer moeten testen - weinig tot geen kindermomenten of programma voor kinderen (als die er zijn, dan alleen in het Amadria Park zelf, dat is ongeveer 15/20 minuten te voet bereikbaar Over het algemeen had ik het gevoel dat de focus van de keten meer ligt op de drie hotels en minder op de camping. De zwembaden, speelplaatsen en animatie van de hotels zijn niet toegankelijk voor campinggasten. Ik vind het jammer. Misschien zou men hier eens kunnen overdenken of men niet een extra kaart voor deze activiteiten aanbiedt, bijvoorbeeld tegen een toeslag of dat men dit gewoon gratis voor de campinggasten aanbiedt, dan zou de prijs ook gerechtvaardigd zijn. Voor de camping zelf zou een aanvullend, klein avondprogramma niet slecht zijn. Het is van tevoren belangrijk om te realiseren dat Kroatië, sinds dit jaar de euro is ingevoerd, bijna dubbel zo duur is als voorheen. Dit was echter bij ons in Duitsland bij de invoering van de euro ook niet anders. Concluderend was het een mooie vakantie, met een prachtig zee, echter moet je voor een zogenaamde 4/5* camping met zulke prijzen nog behoorlijk wat doen om mee te kunnen concurreren :)
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Sanitair
3.7
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.9
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
1.8
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.5
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
4.8
Boodschappen
Eetgelegenheid
Vooruitbetaling verplicht
Camping Beach Resort Solaris is geliefd om zijn mooie opzet, indeling en ligging aan de Kroatische kust.Camping Beach Resort Solaris maakt deel uit van een groot hotelcomplex met zwembaden, een aquapark en wellness- en sportfaciliteiten waar campinggasten gebruik van kunnen maken. De hoofdwegen en de sanitairgebouwen zijn omringd door groen. Veel staanplaatsen zijn afgebakend met struikjes.
Tussen het strand en de camping loopt een gezellige wandelboulevard. Het kiezel- en rotsstrand is 700 m lang en 3 tot wel 30 m breed. Aan het eind ligt een klein zandstrandje. Overal op het strand staan strandbedjes die je tegen betaling kunt huren. Je kunt duik-, zeil- en windsurflessen volgen. Voor de kinderen is er een miniclub en een waterglijbaan.
In de zomer rijdt er een treintje over het terrein, waarmee je tegen betaling het park kunt doorkruisen. Bij het complex horen maar liefst 5 restaurants. Een daarvan is Dalmatian Village, een mooi nagebouwd Dalmatisch dorpje. Hier kun je ervaren hoe men vroeger leefde in deze streek en kun je lokale lekkernijen proeven.
Solaris ligt op slechts 15 km afstand van de beroemde Krka-watervallen en organiseert bootexcursies hiernaartoe. Vanuit de haven van Solaris vaar je ook zo naar de Kornati-eilanden, die samen het prachtige Nationaal Park Kornati vormen. Daarnaast liggen er verschillende historische steden in de buurt, die het bezoeken zeker waard zijn. Denk bijvoorbeeld aan Šibenik (4 km), Trogir (40 km) en Split (50 km).
Camping Solaris ligt aan de Kroatische kust en is een fantastische bestemming voor iedereen die geniet van mooie kiezelstranden en prachtig blauw water. De camping, die in een mooi pijnbomenbos en dennenbos ligt, is de perfecte plek om te vertoeven, zowel voor jong als oud. Naast een supermarkt en souvenirwinkel beschikt de camping over diverse topfaciliteiten voor een comfortabel en onvergetelijk verblijf in Kroatië.
De camping pal aan de Adriatische Zee biedt een prachtig uitzicht over zee. Met maar liefst 4 kilometer aan strand, leg je al snel je handdoek neer om te zonnebaden. Volg bijvoorbeeld duik-, zeil- en windsurflessen op de camping en maak er een actief verblijf van. De overtollige vakantiekilo's op de camping achterlaten? Ga lekker actief met fitness aan de slag.
Camping Solaris is vooral in trek vanwege het enorme waterparadijs. Dit bestaat uit verschillende zwembaden, waaronder een zoutwater zwembad. De miniclub en een waterglijbaan zijn ideaal voor de allerkleinsten. Door het gehele park bevinden zich allerlei speeltuintjes. Bovendien is er een trampolinepark waar de kinderen zich vermaken met jou of hun nieuwe vriendjes en vriendinnetjes. Het houten mini-dorp vinden ze ongetwijfeld ook fantastisch.
In de directe omgeving van de camping bevinden zich diverse nationale parken, waaronder de indrukwekkende Krka-watervallen. De prachtige Plitvice-meren liggen wat verder weg, maar zijn ook zeer de moeite waard. Ben je gek op mooie steden? Zowel Trogir en Šibenik zijn mooie historische steden en heerlijk om een dagje doorheen te struinen. Geniet daarom aan de Kroatische kust, trek erop uit en maak er voor jezelf en je gezin een onvergetelijk verblijf van.
Zijn honden toegestaan op Amadria Park Camping Šibenik?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping. Er zijn echter enkele beperkingen op aanvraag.
Hoeveel kost een verblijf op Amadria Park Camping Šibenik?
De prijzen voor Amadria Park Camping Šibenik kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Amadria Park Camping Šibenik sanitair voor minder validen?
Ja, Amadria Park Camping Šibenik biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Amadria Park Camping Šibenik?
Heeft Amadria Park Camping Šibenik een certificaat?
Ligt de Amadria Park Camping Šibenik aan zee?
Heeft Amadria Park Camping Šibenik een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Amadria Park Camping Šibenik?
Hoeveel staanplaatsen heeft Amadria Park Camping Šibenik?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Amadria Park Camping Šibenik?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Amadria Park Camping Šibenik?
Wanneer is Amadria Park Camping Šibenik open?
Is er een complete camperservicestation op Amadria Park Camping Šibenik?