Bezig met laden van de accommodaties
Capfun camping La Tordera-Nacions
SpanjeCataloniëBarcelonaMalgrat de Mar
Deze camping is niet via ANWB te reserveren
Zwembad
Speeltuin
Strand
Hond toegestaan
Restaurant
De talrijke loofbomen op deze camping zorgen voor voldoende schaduw. Het terrein is vlak en de staanplaatsen liggen aan rechte paden op langwerpige velden. Bij de ingang en langs de hoofdwegen staan bloemen en heesters. Een klein aantal staanplaatsen ligt direct aan het strand. Het geïntegreerde kleuterbad is ongeveer 25 cm diep. Het grofkorrelige zand- en kiezelstrand loopt tamelijk steil af in zee. De afscheiding tussen camping en strand is met een hekwerk beveiligd. Let op smalle toegangsweg.
Kamperen aan de Costa Brava bij Capfun Camping La Tordera-Nacions
De levendige Capfun Camping La Tordera-Nacions ligt in Malgrat de Mar, aan de zonnige Costa Brava. Deze grote familiecamping biedt meer dan honderd toeristische staanplaatsen, waarvan een klein deel direct aan het strand ligt. Dat is wel heel lekker wakker worden! Zee en strand zijn sowieso niet ver weg van deze camping en je wandelt er zo naartoe. Naast staanplaatsen heeft deze camping ook diverse huuraccommodaties, van ingerichte safaritenten tot comfortabele stacaravans en tiny houses.
Geen zin in zand?
Als je nu niet zo’n fan bent van strandzand dat altijd op plekken gaat zitten waar je het niet wilt hebben, dan biedt het zwembad op de camping uitkomst. Want het is ook goed toeven op de ligweide naast het verwarmde buitenzwembad.
Veel animatie voor alle leeftijden
Op Capfun Camping La Tordera-Nacions is de fundose rood. Dat betekent dat er veel animatie is. Voor kinderen van 4 tot en met 18 jaar zijn er diverse miniclubs en vijf maal per week staat er ook ’s avonds animatie op het programma. Of dat nog niet genoeg is, organiseert het animatieteam overdag ook nog eens allerlei activiteiten. Je hoeft je dus echt niet te vervelen op deze levendige camping.
Andere voorzieningen
Naast een flinke dosis animatie vind je op deze camping onder andere een speeltuin, springkussen en hindernisbaan ter vermaak van de jonge kampeerder. Verder is er een jeu-de-boulesbaan en staan er tafeltennistafels klaar voor een spannend potje. In het hoogseizoen is de kleine supermarkt geopend voor je dagelijkse boodschappen.