Bezig met laden van de accommodaties
Camping Rendez-Vous
ZwitserlandBernVerwaltungskreis Frutigen-NiedersimmentalKandersteg
Openingsperiode: van 1 januari t/m 31 oktober
Deze camping is niet via ANWB te reserveren
Wifi
Hond toegestaan
Restaurant
Tussen hoge bergen ligt deze rustige, gemoedelijke camping. Het terrein is een prima uitvalsbasis voor (berg)wandelingen en skiën. Het is ingedeeld in terrassen en heeft een fraai uitzicht. Naast de camping ligt het dalstation van de gondellift die je naar het bergstation Oeschinen brengt. Er zijn veel wandel- en skimogelijkheden; in de winter loopt de skipiste over de camping, er zijn dan enkele toeristische plaatsen minder.
Verblijf tijdens de winter- en zomervakantie op Camping Rendez-Vous
Omgeven door de bergen in het Zwitserse Kandersteg ligt Camping Rendez-Vous. Deze camping is het hele jaar door geopend en is geschikt voor campinggasten die zowel in het zomer- als in winterseizoen willen genieten van een welverdiende vakantie.
Vaste en toeristische staanplaatsen op de camping
Deze middelgrote camping telt 120 plaatsen in totaal. Voor de terugkerende campinggasten zijn er 20 vaste staanplaatsen beschikbaar. Wie zich onder de spontane kampeerders schaart heeft keuze uit 100 toeristische staanplaatsen. Je bent hier welkom met je eigen camper, caravan, vouwwagen of tent. Op de receptie van Camping Rendez-Vous wordt Engels en Duits gesproken.
Vermaak voor de kleinste vakantiegangers
Wie met het hele gezin naar Camping Rendez-Vous komt wil dat ook de kleinste vakantiegangers zich vermaken. Terwijl je met een goed boek op je terras vertoeft of de camping verkent op de fiets, vermaken de kinderen zich in de houten speeltuin. Dit terrein is uitgerust met diverse klimtoestellen en schommels. Als het weer niet zo mooi is kunnen zij ook gebruik maken van de overdekte recreatieruimte.
Restaurant en voorzieningen
Wie geen zin heeft om na een avontuurlijke dag vol wandelingen of afdalingen nog te koken kan terecht in het eigen restaurant van de camping. In het gelijknamige restaurant Rendez-Vous eet je zelfgemaakte lokale gerechten uit de Zwitserse keuken, zoals braadworst en kaasfondue. Op de camping bevindt zich ook een klein winkeltje waar je een kleine boodschap kunt halen voor in je eigen verblijf. Hier kun je ook terecht voor verse broodjes en lekkernijen voor bij het ontbijt. In de traditionele houten barbecuehut kun je barbecueën of deelnemen aan een gezellig samenzijn met andere campinggasten.